
Розмальовка дитяча My Little Pony "Стильні подружки" DoDo (розмір 70х16 см) 200187
83 ₴
33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 200187 P
Розмальовка Dodo My Little Pony «Стильні подружки» – це унікальна розвиваюча розмальовка, яка додасть веселощів та творчості. Ця довга розмальовка має розмір 70 × 16 см і створена для того, щоб допомогти малюкам розвивати свою уяву та творчі здібності.
На зображенні представлені улюблені поні з My Little Pony, які граються у своїй кімнаті, наводять порядок та створюють неповторну атмосферу. Дозвольте вашим дітям зануритися у світ казкової дружби та веселих пригод, розфарбовуючи цю розмальовку разом з улюбленими персонажами.
Розмальовка «Стильні подружки» – це чудовий спосіб розвивати у дітей творче мислення. Проведіть час з користю разом з вашими малюками.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Папір |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип | Класична розмальовка |
| Формат | |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 0.5 см |
- Ціна: 33 ₴





