
-60%
Розмальовка із завданнями LOL Jumbi (укр. мова, 114 наліпок, А4) 6922203546823
150 ₴
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 6922203546823 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барвиста розмальовка із завданнями та наліпками “Coloring book” - це захопливий і різноманітний набір, який стане чудовим подарунком для кожного маленького художника. Безліч завдань та наліпок допоможуть дітям можливість розкрити свої творчі здібності, зануритися у світ яскравих фарб і створити унікальні витвори мистецтва.
- Формат: 21х27,3 см.
- Кількість сторінок: 10.
- Мова видання: українська.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jumbi |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Папір |
| Персонажі | Lol |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип | Класична розмальовка |
| Формат | |
| Висота | 27.3 см |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 1 см |
- Ціна: 60 ₴

