
М'яка інтерактивна іграшка Панда Limo Toy (27см, грає в хованки, звук(укр), музика, казка, 14 фраз, рухливий рот) M 6225 I UA
954 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 6225 I UA
Інтерактивна панда Limo Toy — мила м’яка іграшка, яка подарує дитині багато веселих моментів під час гри. Панда виготовлена з приємного на дотик плюшу та має рухливий рот, що робить взаємодію з іграшкою ще цікавішою та реалістичнішою.
Іграшка вміє грати в хованки, відтворює музику, фрази українською мовою та розповідає віршовану казку. Завдяки інтерактивним можливостям дитина зможе не лише гратися, а й слухати цікаві історії, що сприяє розвитку уяви, слухового сприйняття та мовлення.
Панда стане чудовим другом для малюка, даруючи радість, затишок і нові враження щодня.
Особливості:
-
м’яка інтерактивна іграшка у вигляді панди;
-
грає в хованки;
-
14 фраз українською мовою;
-
1 віршована казка;
-
музичний супровід;
-
рухливий рот;
-
приємний на дотик плюш.
Розмір іграшки: 27 см
Живлення: батарейки
Упаковка: коробка.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 27 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 315 мм |
| Довжина упаковки | 195 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 954 ₴



