
Розвиваюча музична іграшка (підсвічування, звуки, барабан, стукалка, піаніно, телефончик, люстерко, кермо, годинник) 886-21
1 255 ₴
904 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 886-21
Ця яскрава бізі-іграшка поєднує одразу безліч захопливих активностей для малюка! Кожна сторона багатогранника пропонує нову гру: можна грати на піаніно, крутити кермо чи сортувати фігурки. Світлові та звукові ефекти роблять гру ще цікавішою та допомагають утримувати увагу дитини. Така іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, логіки та координації рухів. Чудовий варіант для активного та корисного дозвілля малюка.
Особливості:
- розміри іграшки: 19,5х18х18,5 см;
- яскраві кольори;
- підсвічування;
- працює від 3-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- молоточок в комплекті;
- звуки;
- мелодії;
- барабан;
- стукалка;
- гра на швидкість реакції;
- піаніно з нотами;
- кнопки зі звуками тваринок, транспорту тощо;
- панель телефончика має 2 режими, що перемикаються “#”: цифри, що озвучуються англійською мовою / звуки телефона;
- телефончик з люстерком;
- слот для батарейок знаходиться під телефончиком у вигляді качечки;
- 2 режими гучності;
- кермо (звуки поворотників, гудок, звуки мотора тощо);
- аналоговий годинник;
- сортер з геометричними фігурками;
- розвиває дрібну моторику, логічне мислення, слухове та зорове сприйняття;
- для дітей від 18 місяців;
- виконано з пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Бізіборд |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 245 мм |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 205 мм |
- Ціна: 904 ₴

