
Музичний розвиваючий килимок (піаніно, звуки, мелодії, ноти, підсвічування, 5 підвісок, брязкальця, дзеркальце) 8614
703 ₴
499 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 8614
Цей розвивальний килимок створює для малюка справжній маленький ігровий простір. Підвісні іграшки заохочують дитину тягнутися, торкатися та розглядати нові деталі, що допомагає активно пізнавати світ. Музичне піаніно додає грі ще більше цікавих моментів — малюк може слухати мелодії, ноти та веселі звуки. За потреби піаніно легко знімається та перетворюється на окрему іграшку. Яскравий килимок робить щоденні ігри ще цікавішими.
Особливості:
- розміри повністю зібраного килимка: 75х57х43 см;
- 5 підвісок: 1 люстерко та 4 підвіски-брязкальця;
- піаніно може бути як частиною конструкції килимка, так і вийнятися й використовуватися як окрема іграшка;
- піаніно працює від 3 батарейок типу “АА” (не включені);
- піаніно має декілька режимів роботи: ноти, звуки тварин, кумедні звуки, мелодії тощо;
- яскравий принт на килимку.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 499 ₴

