
Музичний розвиваючий килимок (піаніно, звуки, мелодії, ноти, підсвічування, 5 підвісок, брязкальця, пискавка, дзеркальце) 8632
985 ₴
709 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 8632
Цей яскравий розвивальний килимок створений для перших ігор та знайомства малюка з новими звуками і формами. М’яка поверхня дарує комфорт під час гри, а підвісні іграшки заохочують дитину тягнутися, торкатися та досліджувати. Веселе піаніно з різними режимами допомагає знайомитися з нотами, звуками тварин і мелодіями. Такий килимок допомагає розвивати слухове та зорове сприйняття, координацію рухів і допитливість малюка.
Особливості:
- розміри повністю зібраного килимка: 90х57х43 см;
- довжина килимка окремо: 88 см;
- 5 підвісок: 1 люстерко та 4 м’яких підвіски із пискавками та брязкальцями всередині;
- піаніно може бути як частиною конструкції килимка, так і вийнятися й використовуватися як окрема іграшка;
- піаніно працює від 3 батарейок типу “АА” (не включені);
- піаніно має декілька режимів роботи: ноти, звуки тварин, кумедні звуки, мелодії тощо;
- яскравий принт на килимку.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 709 ₴

