
Килимок музичний- ходунки 2в1 (музична панель, режими гри, регулювання гучності, проєкція, підсвічування, підвіски) 6051
1 255 ₴
904 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 6051
Перші кроки стають цікавою грою! Спочатку дитина може лежати на килимку, розглядати підвіски, тягнутися до іграшок і слухати веселі мелодії. А коли малюк підросте, іграшка легко перетворюється на ходунки, які допомагають тренувати рівновагу та впевнено робити перші кроки. Музичне піаніно, підсвічування та різні режими гри роблять кожне заняття цікавим і корисним для розвитку.
Особливості:
- розміри у зібраному вигляді: 72х43,5х42,5 см;
- 2в1: килимок та ходунки;
- режими гри: ноти, мелодії, гра на швидкість реакції, кумедні звуки, звуки та назви тварин;
- 5 підвісок: 4 брязкальця та 1 люстерко;
- музичне піаніно працює від 3-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- 2 режими гучності;
- проєкція (активується при затисканні кнопочки у вигляді листочка);
- підсвічування;
- рухомі елементи;
- пальчикові ігри;
- легко збирається та розбирається;
- ходунки виконано з якісного та безпечного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 425 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 390 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 904 ₴




