
Подушка для гри на животику Fisher-Price Лагідний ведмедик JHB44
1 788 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: JHB44
Подушка для гри на животику Fisher-Price «Лагідний ведмедик» створена, щоб час, проведений на животі, був комфортним, цікавим і корисним для малюка. М’яка підтримуюча подушка у формі півмісяця допомагає дитині зручно лежати на животику та взаємодіяти з милими тваринками й сенсорними елементами.
На поверхні подушки розташована велика шарудка-панель із приємними тканинними деталями, до яких так цікаво торкатися, стискати та досліджувати знову і знову. Дві знімні іграшки легко кріпляться: прорізувач у вигляді бджілки підходить для появи перших зубчиків, а пташка-брязкальце видає веселі звуки, привертаючи увагу та стимулюючи слух.
Гра на животі допомагає малюку зміцнювати м’язи шиї та корпусу, розвивати дрібну моторику та сенсорні відчуття у комфортному темпі.
Подушку легко чистити — її можна прати в пральній машині після зняття іграшок. Кольори та зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
Рекомендовано для дітей від народження.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Price |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 788 ₴



