
-29%
Розвиваючий килимок-пазл EVA (4 м'які елементи, розмір пазла: 61x61х1см, в плівці) M 20352
697 ₴
495 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 20352
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен із чотирьох килимків-пазлів — це окремий казковий сценарій, що розвиває уяву та стимулює сюжетну гру.
Килимок виготовлений із м’якого матеріалу g>EVA>, він приємний на дотик, амортизує та захищає під час активних занять.
Деталі щільно з’єднуються між собою, утворюючи комфортне ігрове покриття. Чудовий варіант для розвитку та веселого дозвілля вдома.
Особливості:
- в наборі 4 м'які елементи килимка-пазла;
- матеріал - EVA;
- кожен елемент має власний казковий сценарій;
- товщина: 1 см;
- розмір одного пазла: 61x61 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Матеріал | EVA |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок-пазл |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Ширина упакування | 610 мм |
- Ціна: 495 ₴


