
-29%
М'яка інтерактивна іграшка (висота 6 см, мелодія, говорить мовою ельфів, підсвічування, вушка розкладаються) FJ 5202 A
572 ₴
406 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: FJ 5202 A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 6 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 157 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 406 ₴

