
М'яка інтерактивна іграшка Казкова тваринка (підсвічування, запис голосу, мелодії, окастик, в коробці) 1929-3
655 ₴
465 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 1929-3
Ця інтерактивна іграшка буде відмінним подарунком кожному малюкові, адже перед її милими очима просто неможливо встояти. Тваринка яскраво підсвічується та програє декілька інструментальних мелодій. Також з нею можна грати й вести діалоги, адже вона має функцію запису голосу, відтворюючи почуте з кумедними інтонаціями, наче папужка.
Особливості:
- розміри: 20х11х22 см;
- іграшку виконано у вигляді милої тваринки;
- працює від 3 батарейок типу “ААА” (не включені);
- блок із батарейками знаходиться всередині іграшки (виймається через отвір на липучці на спинці)
- іграшка підсвічується при роботі;
- при натисканні на лапку із зображенням ноти іграшка програє спокійні мелодії;
- при натисканні на лапку із написом REC іграшка записує все, що почує, і відтворює кумедним голосом;
- для запису голосу потрібно затиснути відповідну лапку, промовити фразу і відпустити лапку, тоді іграшка відтворить записане.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 11 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 465 ₴

