
Розвиваюча подушка для малюка (шелесткі елементи, брязкальце, люстерко, м’яка книжечка, гумовий прорізувач, кріплення) 711
497 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 711
Ця мила розвивальна подушка створена, щоб дарувати малюку комфорт і цікаві ігри з перших місяців життя! Вона має яскравий дизайн, текстильний екранчик з шелесткими елементами всередині, брязкальце з прорізувачем, м’яку книжечку та безпечне люстерко. Крім цього, ця подушка надзвичайно м’яка та приємна на дотик, тож малюку буде зручно досліджувати, лежати та тягнутися до різних елементів. Така подушка розвиває дрібну моторику та сенсорне сприйняття дитини!
Особливості:
- розміри подушки: 33х26х8 см;
- текстильний екранчик з шелесткими елементами всередині;
- безпечне люстерко;
- брязкальце з гумовим прорізувачем;
- м’яка книжечка;
- шелесткі елементи;
- пластикові кріплення, завдяки яким можна прикріпити люстерко, брязкальце або книжечку до подушки;
- подушка виконана з м’якого текстилю;
- наповнювач - синтепон.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 497 ₴

