
Інтерактивний навчальний "Кубик-крутик" LIMO TOY (музика, звуки тварин, вірші, пісні, світло, тварини) HB 0076
489 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: HB 0076
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Кубик Крутик" — цікава інтерактивна іграшка, що реагує на перевертання!
Цей чарівний кубик заворожує:
- співає пісеньки
- відтворює мелодії, віршики та звуки тварин
- а ще має чарівне підсвічування, яке робить гру ще цікавішою!
Особливості:
- 6 інтерактивних сторін
- Реагує на перевертання!
- Різноколірне підсвічування
- Вимикається автоматично
- Легкий та зручний для маленьких ручок
"Кубик Крутик" розвиває слух, увагу, дрібну моторику та вчить перших слів у форматі веселих ігор.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 10 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 10 см |
| Мови | Український |
- Ціна: 489 ₴




