
Трансформер спецтехніка Екскаватор (робот 17 см) LJ1672G
398 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: LJ1672G
Хотіли б ви стати власником епічної колекції трансформувальної спеціальної техніки.
Адже неймовірна колекція складається із семи окремих моделей, кожна з яких може перетворитися на потужну техніку.
Трансформер — це іграшка, яка за певної кількості рухів перетвориться на потужну вантажівку темно-зеленого кольору. Трансформер вантажівка не тільки розвиває дрібну моторику та логічне мислення, а й стимулює дитячу уяву.
Функція трансформації — — це основна особливість цієї іграшки.
Збираючи іграшку на вантажівку, а потім знову перетворюючи її на робота — це допомагає навчити дитину посидючості під час такого захопливого процесу.
Особливості:
- рухомі елементи та чудова деталізація;
- набір укомплектований зброєю;
— проста й інтуїтивно зрозуміла трансформація.
Паковання: коробка
Розмір упаковки: 26х23х8 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 26 мм |
| Довжина упаковки | 23 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 398 ₴



