
-26%
Інтерактивна іграшка Лабубу (висота 40 см, підсвічування, мелодія, рухомі кінцівки, знімний одяг, в коробці) LBB 040-7
2 154 ₴
1 594 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: LBB 040-7
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей харизматичний герой ніби створений для того, щоб приносити радість і дивувати! Завдяки м’якому текстилю та приємним на дотик матеріалам герой швидко стає улюбленцем, а знімний одяг додає можливість змінювати його образ під настрій малюка. Висота іграшки — 40 см, тож виглядає вона ефектно та одразу привертає увагу.
Особливості:
- підсвічування та мелодія;
- рухомі голова та кінцівки;
- м’який пухнастий текстиль;
- пластикові лапки, тулуб та голова;
- працює від батарейок (у комплекті);
- кнопка ввімкнення під головою;
- картка героя;
- висота 40 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 20 см |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 1 594 ₴

