
М'яка інтерактивна іграшка Собачка (звуки, кліпає очима, рухає хвостом, сенсорний датчик, в коробці) 933-308 E
1 134 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 933-308 E
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М’який пухнастий песик стане улюбленою іграшкою та постійним супутником дитини!ong> Іграшка реагує на дотик, кліпає очима, видає звукові ефекти та рухає хвостиком, наче справжній! Такий інтерактивний песик зацікавить малюка і подарує багато яскравих спогадів від гри.
Особливості:
- розміри: 21х21х23 см;
- іграшка працює від трьох батарейок типу “ААА” (не включено до набору);
- іграшку виконано з м’якого та приємного на дотик текстилю;
- кліпає очима та виляє хвостиком;
- на спинці тваринки розташовано сенсор, на дотики до якого вона реагує звуками;
- кумедні звуки.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 21 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 220 мм |
- Ціна: 1 134 ₴


