
-10%
Розвиваючий килимок Ingenuity "Cozy Spot – Harbor Haven" 17486
5 211,11 ₴
4 690 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 17486
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий двосторонній килимок Ingenuity "Cozy Spot – Harbor Haven" з дерев'яними дугами, морськими друзями і подушечкою для ігор на животику надовго приверне увагу малюка.
Особливості:
Особливості:
- 3 варіанти для гри: лежачи на спинці, лежачи на животі, сидячи;
- 5 знімних іграшок для активного відпочинку та розвитку моторики: плюшевий омар із брязкальцем, дерев'яне кільце з краваткою, плюшевий кит-брязкальце, безпечне дзеркальце у формі рятувального круга та силіконовий морський гребінець;
- у комплекті подушечка для комфортного проведення часу на животику, що сприяє розвитку м'язів шиї та спини;
- запатентований двосторонній килимок з хмароподібною текстурою та універсальним принтом;
- дерев'яні дуги SlimFold. Коли час для ігор закінчиться, просто опустіть дуги та скористайтеся ручками килимка, щоб компактно його скласти, переносити та зручно зберігати;
- дозволене машинне прання килимка в пральній машині при 30° C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | З народження |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 820 мм |
- Ціна: 4 690 ₴
