
-10%
Розвиваючий килимок 4в1 Baby Einstein "Kickin' Tunes. Jellyfish Jamboree" 17413
4 433,33 ₴
3 990 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 17413
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок 4 в 1 Baby Einstein "Kickin 'Tunes. Jellyfish Jamboree" з дугами, подушечкою для ігор на животику, електронним піаніно і пізнавальними елементами.
Особливості:
- 4 варіанти для гри: лежачи на спинці, лежачи на животику, сидячи та гра з переносним піаніно;
- 6 знімних іграшок і подушка для додаткової підтримки;
- піаніно Magic Touch™ – можна грати натиснувши пальчиком в будь-якому місці клавіш або просто штовхнувши його ніжкою;
- понад 90 різноманітних звуків, фраз і мелодій, 4 мови (англійська, іспанська, французька та німецька) для вивчення кольорів, форм і чисел;
- понад 25 хвилин безперервної музики;
- регулювання гучності;
- килимок можна прати в пральній машині (попередньо від'єднавши дуги та іграшки).
Килимок 4 в 1 Baby Einstein "Kickin 'Tunes. Jellyfish Jamboree" розвиває концентрацію уваги, дрібну моторику, тактильні відчуття, координацію рухів і колірне сприйняття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Einstein |
| Вік | З народження |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 457 мм |
| Довжина | 686 мм |
| Ширина | 864 мм |
- Ціна: 3 990 ₴








