
Трансформер робот іграшковий 3в1 (трансформується у 3 машинки, висота 19 см) Q 1930
436 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: Q 1930
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Один герой — три машинки! Робот-трансформер 3 в 1 — це унікальна іграшка, що може перетворюватися в три яскраві машини. Кожна трансформація дарує нові сюжети для гри та заряд енергії! Такий герой стане найкращим подарунком для усіх маленьких дослідників техніки!
Особливості:
- іграшка 3 в 1, виготовлена у вигляді робота-трансформера;
- робот трансформується у 3 різні машинки;
- іграшка виготовлена з пластику;
- яскравий дизайн та рухомі деталі;
- висота робота-трансформера: 19 см;
- підходить дітям від 3 років.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 436 ₴


