
-29%
Логічна гра (дерев'яна, геометричні фігури, кольори, кілочки, у коробці) C 74392
535 ₴
380 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: C 74392
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічна гра з дерева допоможе дитині весело та корисно провести час. Завдяки різнобарвним геометричним фігурам малюк тренує мислення, пам'ять і увагу, а також знайомиться з формами та кольорами. Деталі настромлюються на основі з виступами, що робить процес ще цікавішим і розвиває дрібну моторику.
Особливості:
- виготовлена з якісного дерева;
- набір складається з основи та різнобарвних геометричних фігур;
- розвиває логіку, уяву, координацію рухів і моторику;
- яскраві елементи привертають увагу дитини;
- Розмір: 20,5×20,5×12 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
- Ціна: 380 ₴


