
Музична іграшка Чарівні звірята Веселе цуценя Kids Hits (вірші, фрази, світло) KH09/002
395 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: KH09/002
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленьке щеня, чекає на зустріч з тобою!
Весілля та танці ось його хобі! "Привіт! Я Веселе цуценя. Сумувати зі мною не будеш. На тебе чекають веселі танці та зарядка. А ще я знаю вірші про свійських тварин. Разом грати веселіше! Чекаю на тебе!
Особливості:
- тактильні вушка -мелодії та забавні фрази
- вірші про свійських тварин - мерехтять вогники
- Є регулювання звуку.
- Кнопка увімкнення та вимкнення.
- Зручний формат дозволяє брати іграшку з собою куди завгодно і грати всюди.
Розмір іграшки 14*12 див. Пакувальний планшет/коробка 23*17,5*9 см Працює від 3 x AAA батарейок, у комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 395 ₴

