
-29%
Вертоліт на радіокеруванні Helicopter (2 кольори, акумулятор, підсвічування) LD 669
922 ₴
655 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: LD 669
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіокерований вертоліт стане чудовим подарунком для тих, хто любить техніку та захоплюючі ігри. Завдяки вбудованому акумулятору та підсвічуванню польоти виглядають ще ефектніше, а зручний пульт дозволяє легко керувати моделлю. Така іграшка розвиває уважність, координацію рухів та дарує яскраві емоції від гри.
Особливості:
- вбудований акумулятор;
- Розмір: 28х5х12 см;
- підсвічування;
- пульт управління працює від 6 батарейок типу АА (у комплект не входять);
- комбінований матеріал: металеві деталі та пластиковий корпус;
- зарядний кабель у комплекті.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Вертоліт |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 655 ₴

