
М'яка інтерактивна іграшка Кішечка (на повідку, 2 кольори, укр. мова, повтор голосу) BF2501
1 294 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: BF2501
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Познайомтеся з новим веселим другом - інтерактивним кошеням від Країни Іграшок із серії Найкращий друг! Це не просто іграшка, а справжній супутник для незабутніх пригод та щирих емоцій. Він дуже функціональний і взаємодіє з дитиною, даруючи незабутні враження!
Особливості:
- Два види на вибір - виберіть те кошеня, яке сподобається вашій дитині найбільше.
- Звукові ефекти: відтворює реалістичні звуки, різні мелодії та співає пісню, озвучену українською мовою.
- Режим "Повторюшка" - утримуйте кнопку 3 секунди, і песик почне повторювати ваші слова та звуки.
- Реакція на торкання - при легкому торканні голови котик видає звуки нявкання і показує язичок.
- Виляє хвостиком під час ходьби - як справжній улюбленець, вона грайливо рухається.
- Зручний повідець - дозволяє легко "вигулювати" собачку, підтримуючи контроль під час гри.
- Виготовлена з якісного плюшу, який приємний на дотик та безпечний для дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 23 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей, Рухома |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 12 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 27 мм |
| Довжина упаковки | 25 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 18 мм |
- Ціна: 1 294 ₴









