
-24%
Самокат двоколісний 007 Big blue (регулювання висоти керма, колеса PU) Синій
4 188 ₴
3 183 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: C007BB1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат 007 Big — ідеальний самокат для пересування містом, як для підлітків, так і для дорослих.
Особливості:
- Конструкція з алюмінієвого сплаву, вага всього 5 кг.;
- Складана ніжка для легкого паркування;
- 3-ступеневе регулювання висоти керма;
- Ергономічні ручки забезпечують зручне й безпечне водіння;
- Ножні гальма;
- Подшипники ABEC-9;
- Великі поліуретанові колеса діаметром 20 см.;
- Зручна платформа з нековзкою наклейкою;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Висота рульової стійки | 78 см |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
- Ціна: 3 183 ₴



