
-29%
Логічна гра (дерев'яна, картки із завданнями, кілочки, сортер за формами та кольорами, звірі, фігурки) F 43617
422 ₴
300 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: F 43617
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава розвивальна гра для маленьких дослідників! Цей дерев'яний набір допоможе дитині вивчати форми, кольори та вдосконалити дрібну моторику. Завдання — зібрати тварин за зразками на картках, підбираючи фігури відповідно до форми та кольору. Гра тренує уважність, логічне мислення й координацію рухів.
Особливості:
- розмір дошки: 18х10х1 см;
- виготовлене з деревини;
- сортер за кольором і формою;
- двобічні карти із завданнями;
- кілочки;
– елементи у формі фігурок;
- з деяких елементів можна зібрати тварину;
- розвиває дрібну моторику та логічне мислення;
- вчить дитину розрізняти форми та кольори;
— знайомить дитину з професіями.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 300 ₴

