
Караоке "Авокадо" (м'яка іграшка, запис, відтворення голосу, музика, на батарейках) 1960
786 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 1960
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пухнастий авокадо кличе до веселих розваг! Малюк зможе слухати мелодії, співати пісеньки та влаштовувати власні сольні концерти. А функція запису та відтворення голосу робить гру ще цікавішою! Дитина із захопленням слухатиме свої виступи та створюватиме нові сценічні номери знову й знову.
Особливості:
- розмір іграшки: 19х13х30 см;
- виготовлене у формі милого авокадо;
- м'яка іграшка;
- працює від 3 батарейок типу "АА" (до комплекту не додано);
- записування і відтворення голосу;
- регулювання гучності;
- мелодії;
- караоке;
- виразні пластикові очі;
- 1 мікрофон;
— ідеально підходить для діточок від 3 років.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 19 см |
| Особливості | Звукові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей, Диктофон |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 13 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
- Ціна: 786 ₴

