
Ведмедик-козник "WToys" (2 види, 15 аудіоказок, 5 карток зі казками, скоромовки, звук) 31515
1 266 ₴
912 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 31515
М'яка інтерактивна іграшка для корисного та цікавого дозвілля! Кумедний ведмедик відтворює казки, скоромовки та звукові ефекти. Варто тільки натиснути на сенсорні подушечки задніх лапок, як іграшка перетвориться на справжнього оповідача. За допомогою перемикача казок і регулятора гучності прослуховування навчальних історій і скоромовок стане ще комфортнішим. У наборі також є 5 карт із додатковими казками та скоромовками для читання.
Особливості:
- озвучування українською мовою;
- 15 аудіоказок (загальна тривалість аудіодоріжки — 35 хвилин);
- 5 карток зі казками та скоромовками для читання;
- скоромовки та звукові ефекти;
- рухомий ротик;
- кнопки на лапках для відтворення звуку;
- перемикач казок;
- регулювання гучності;
- працює від 3 батарейок "АА" (не додаються).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 18 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 912 ₴
