
Настільний повітряний хокей (дерев'яний, шкала ведення рахунку, у коробці) 2355
1 698 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2355
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повітряний хокей — це чудове проведення часу для всієї родини. Діткам вона допоможе розвинути моторику рук, швидкість реакції, кмітливість, спритність, координацію рухів, а дорослим принесе масу задоволення й легку ностальгію про дитинство.
Дитячий повітряний хокей чудова розвага для дітей. Тепер не потрібно йти в ігрові центи, щоб пограти в повітряний хокей, його можна поставити в будь-якій кімнаті й він не займе багато місця.
Правила гранично прості: шайбу в ворота супротивника загнати якомога більше разів.
B комплекте:
- ігровий стіл 70-38-в9см
- шкала ведення рахунку
- 2 біти
- 2 шайби
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Аерохокей |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 395 мм |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 1 698 ₴

