
Самокат триколісний дитячий GO Travel (складний, колеса РU, що світяться) LS308PP Ліловий
1 996,67 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: LS308PP
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійний триколісний самокат GO Travel, що складається для вашої дитини.
Самокат стійкий і надійний завдяки трьом колесам (два спереду, одне ззаду).
Дитина швидко та без страху освоїть навички катання, балансування, координації рухів! Легко керується!
Самокат стійкий і надійний завдяки трьом колесам (два спереду, одне ззаду).
Дитина швидко та без страху освоїть навички катання, балансування, координації рухів! Легко керується!
- Легка система складання
- Максимальна вага (навантаження) 80 кг
- Габаритні розміри 65-77x59x27 см
- Вага самокату 3,55 кг
- РU колеса 120 мм переднє, 80 мм – заднє
- Колеса, що світяться (під час руху)
- Корпус з поліпропілену та нейлону
- Алюмінієва регульована ручка
- Гумові рукоятки
- ABEC-7 підшипники
- Ексклюзивний дизайн
- Від 3 років
Дитячий самокат GO Travel це чудовий подарунок для вашого малюка, адже кататися на самокаті дуже весело та цікаво, і до того ж корисно для здоров'я, а також розвитку координації та уваги.
Розмір і вага товару в упаковці
- Об'ємна вага, кг 6,96
- Ширина, см 60
- Глибина, см 16
- Висота, см 29
- Вага, кг 3,8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Go Travel |
| Вага | 3.8 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 77 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма, Регулювання керма по висоті, Світлодіодне підсвічування коліс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
- Ціна: 1 996,67 ₴
- Спосіб упаковки: 1433015551





