
Сумка-бананка дитяча Kite Kids Hot Wheels Skate HW25-2577 (від 3 до 5 років)
680 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: HW25-2577
Дитяча сумка-бананка Kite HW25-2577 – це трендовий та неймовірно зручний аксесуар для дітей від 3 до 5 років.
Вона стильна, легка та компактна, а отже, стане ідеальним супутником для веселих пригод. Бананка Kite завжди тримає все важливе під рукою: необхідні речі чи улюблені дрібнички. При цьому руки залишаються вільними для гри, активностей та дослідження світу. А ще її можна носити як завгодно – на поясі чи через плече. Завдяки регульованому ремінцю з надійним фастексом сумка легко підлаштовується до зростання свого власника.
Дизайн із популярною ліцензією Hot Wheels створений, щоб дарувати радість та натхнення. Гармонічні кольори та зображення створюють відчуття, що можна доторкнутися до улюбленої історії у будь-який момент. Мультяшні герої завжди з вами, як маленькі друзі, завжди готові подарувати радість. Ця сумочка не просто аксесуар, а стильний спосіб висловити індивідуальність!
У кожній деталі сумки читається бездоганна якість: міцний матеріал, надійна фурнітура та ідеально рівні шви. Бананка Kite - це аксесуар, який витримує активні дитячі будні!
Характеристики:
- якісний зносостійкий текстиль довго зберігає первісний вигляд;
- регульований ремінь із фастексом налаштовується під параметри дитини;
- стильний дитячий дизайн із декоративними елементами;
- декор: гумовий бейдж.
- 1 відділення на блискавці;
- поле для персональних даних;
- міцна підкладка брендована.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 85 г |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 6.5 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 1.1 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | XS(до 115 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Автомобілі |
| Колір | Синій |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 680 ₴





