
-29%
М'яка інтерактивна іграшка (2 види, пісні англійською мовою, рухи, магнітні датчики) M 17062
884 ₴
627 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 17062
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна м'яка іграшка з дитинкою & nbsp; - Це не просто плюшевий друг, а справжня емоційна розвага для дитини! Вона співає англійською мовою, танцює, реагує на дотик дитини до живота і голови, навіть імітує поцілунок при контакті з дитиною & nbsp;
& nbsp;
функції: & nbsp;
- він працює з 3 батарейних батарей (не входить);
- м'яка і барвиста іграшка;
- пісні англійською мовою;
- танці під музику;
- взаємодіє з дитиною, коли в контакті видає звук поцілунку;
- 3 магнітні зони: животик, голова та обличчя;
- включена: велика тварина з невеликим дитинчем у лапках;
- стимулює розвиток емоційної чутливості, уяви та мови.
* Характеристики та обладнання товару можуть бути змінені виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 18 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Світлові ефекти, Рухома |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 17 см |
| Мови | Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | Синтепон |
| Тип іграшки | Тварина |
- Ціна: 627 ₴

