
Набір для гри з піском (вантажівка, лопатка, граблі, лійка, форми, у сітці) 2295-18
392 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2295-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для піску з вантажівкою — чудове доповнення до пісочниці або навіть до саду. У наборі 6 предметів: вантажівка, лопатка, 2 формочки, граблі, лійка. Набір виконаний у гарних кольорах. Гарантовано буде дуже весело в пісочниці, на пляжі або навіть у саду!
Характеристики:
- от 3 лет,
- для ігор у пісочниці, на пляжі та навіть у саду!
- вантажівка,
- лопатка,
- граблі,
- лійка,
- форми,
- зорово-моторну координацію,
- уява,
- просторове мислення,
- соціальні навички,
- моторні навички,
- ручні навички.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 392 ₴

