
Басейн надувний дитячий з навісом від сонця "Рибка Вудильник" (127-102-86см, об'єм 45 л.) Intex 58419
1 080 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 58419
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 102 см |
| Висота | 86 см |
| Бортик | 13 см |
| Інформація | (ДxШxВ) 127 x 102 x 86см |
| Вік дитини | від 1 до 3 років |
| Вага | 1,5 кг |
| Виробник | Intex |
| Дно | надувне |
| Колір | блакитний |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 45 л |
| Серія | Anger fish BABY POOL |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | круглий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 86 см |
| Довжина | 127 см |
| Об`єм | 45 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 102 см |
- Ціна: 1 080 ₴





