
Сумочка інтерактивна Гепард Purse Pets (на пояс, світло, звук) SM26708/7528
1 288 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: SM26708/7528
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Purse Pets: інтерактивна сумочка на пояс "Гепард"
Сумочка реагує на ваші дотики, має гепардові плями, що світяться різними кольорами та понад 30 захопливих звуків і ефектів.
Гепард має стильні деталі:
- акценти зі штучної шкіри з камінчиками;
- виразні очі (не кліпають);
- металеву застібку-блискавку;
- регульований ремінець Purse Pets з принтом.
- У Світинній режимі (On-the-glow-mode) сумочка видає різноманітні звуки, а її цятки переливаються райдужними кольорами.
- Розмір сумочки: 6x25x9 см.
- Живлення: для роботи потрібні 3 батарейки ААА (входять до комплекту).
- Розмір упаковки: 7 x 23 x 20 см
- Вага: 330 г
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 330 г |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 25 см |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 6 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 1 288 ₴





