
М'яка інтерактивна іграшка Fisher-Price Smart Stages Сестренка розумного цуценяти (багатомовний, звуки) JFD32
2 336 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: JFD32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка Fisher-Price Smart Stages Сестренка розумного цуценяти багатомовна стане справжньою подругою та дротницею в захопливий світ розвитку та відкриттів.
Сестричка обладнана сучасною технологією розвитку Smart Stages, яка має три режими навчання, допомагаючи вчити та запам'ятовувати перші слова, кольори, цифри та форми.
На животі розташована кругла панель із різнобарвними кнопками, що активують понад 80 звуків, пісень та фраз.
Вони розважатимуть малюка та сприятимуть розвитку мовлення й уяви, а також за допомогою спеціальних кнопок можна змінювати режим навчання та мови.
- Мова озвучування Українська, Англійська
- Серія Smart Stages
- Країна-виробник В'єтнам
- Електроживлення 3 1,5V АА (у комплекті)
- Розмір паковання 14 x 25 x 31 см
- Вага 570 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Price |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вага | 570 г |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Мови | Англійська, Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 2 336 ₴


