
Катер на радіокеруванні (р/к 2,4G, акум, довжина 26 см, світло, USB зарядний, 3 кольори, у коробці) HJ819
1 248 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: HJ819
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що може бути кращим за круту радіокеровану іграшку?! Тільки якщо ця іграшка — високошвидкісний, стильний і маневровий катер HJ819. Простий у керуванні, він легко робить повороти вправо/вліво та розгортається в протилежному напрямку. Іграшка така захоплива, що за пульт керування ще доведеться поборотися.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- пульт керування 2,4G;
- представлений у 3 кольорах;
- USB зарядна;
- довжина 26 см;
- світлові ефекти.
Комплектація
- катер;
- пульт р/у;
- акумулятор;
- USB-кабель;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Катер |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 248 ₴




