
Адвент-календар Майнкрафт (24 віконця, фігурки героїв) LZMH 009-3
782 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: LZMH 009-3
Цей адвент-календар стане справжнім святковим сюрпризом для маленьких шанувальників гри Майнкрафт.
У ньому приховані мініатюрні фігурки, кожна з яких захована за окремим днем віконцем, що відкривається, даруючи нову порцію радості. Фігурки виготовлені в яскравому дизайні та мають впізнавані деталі, що робить гру ще цікавішою. Набір сприяє розвитку уяви та створенню власних пригодниць. Це чудовий подарунок для тих, хто любить сюрпризи та колекційні іграшки.
Особливості:
- 24 віконця;
- за віконцями ховаються фігурки популярної гри Майнкрафт;
- іграшки виготовлені з пластику;
- яскрава колірна гама;
- цікава активність для малюків, яка даруватиме приємні емоції впродовж 24 днів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Ігри |
| Тип | Персонажі відеоігор |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 375 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина упакування | 31 мм |
- Ціна: 782 ₴

