
-27%
Велосипед-трансформер біговел Best Trike 2в1 (колеса EVA 10 дюймів, українська озвучка) BT-16530 Коричневий
1 627 ₴
1 187 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: BT-16530
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональний велосипед 2в1 для дітей від 18 місяців.
Колеса 10 дюймів EVA, озвучення українською мовою, фара на кермі.
За допомогою кнопки педалі знімаються, а задні допоміжні колеса піднімаються і велосипед перетворюється на велобіг.
Сидіння регулюється за висотою 35-40см.
Міцний корпус з нейлону та пластику, міцне та широке колесо забезпечує безпечну та комфортну їзду.
Вага велосипеда – 3 кг
Максимальне навантаження до 45 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Trike |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
- Ціна: 1 187 ₴
