
Трансформер Тобот Тритан (світлові та звукові ефекти) Q 1906
805 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: Q 1906
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот трансформер Q1906 – ключова фігура в наборі. Це поліцейська машина, зібрана воєдино. Робот дуже рухливий і поєднує в собі приємні та барвисті кольори.
Також до набору додаються 2 фігурки героїв. З зворотного боку вони обладнані кнопкою, яка активує світіння: червоним, зеленим, синім і жовтим кольором, на грудях персонажів. Ручки та ніжки фігурок рухомі. А приємним доповненням у наборі стануть два світлових амулети.
Іграшка сприяє розвитку моторики, логічного та просторового мислення, а також вчить базових понять моделювання.
Всі ефекти працюють від батарейок типу AG13 (входять до комплекту).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 130 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 805 ₴
- Спосіб упаковки: 2187908937
