
Трансформер (2 машинки, рухомі деталі, висота робота 26 см, у коробці) 505
978 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 505
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відомий мультгерой поспішає на допомогу тим, хто чекає на нього! Він виглядає як справжнісінький робот, але якщо захоче – може за лічені хвилини перетворитися на дві різні машинки! Іграшка має яскравий відомий дизайн та рухливі деталі. Виготовлений із пластику. Цілком безпечна для дітей від трьох років.
Особливості:
- іграшка представлена у вигляді відомого мультперсонажу;
- робот трансформується в 2 машинки різних кольорів і навпаки;
- рухомі деталі;
- яскравий відомий дизайн;
- іграшка зроблена з пластику;
- Розмір робота: 19х17х26 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження l| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 170 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 332 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 978 ₴
