
Музичне піаніно "Dino" (2 види, музичні ноти, цифри, мелодії, пісні, підсвічування, в коробці) WToys 62306
535 ₴
380 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 62306
Міжна іграшка, що розвиває, для найменших! Інтерактивне піаніно відтворює ноти, мелодії, цифри, а також - веселі дитячі пісеньки про собачку, кошеня, алфавіт тощо. Іграшка яскраво підсвічується, а барвисті м'які клавіші так цікаво та приємно натискати! Піаніно допомагає розвивати візуальне та слухове сприйняття малюка та дрібну моторику рук.
Особливості:
- піаніно має вигляд забавного динозаврика;
- яскраве підсвічування;
- відтворення музичних нот, цифр, мелодій, пісень;
- озвучення українською мовою;
- яскравий барвистий дизайн;
- зручні для малюків м'які клавіші;
- іграшка працює від 3-х батарейок типу АА (не додаються);
- піаніно виготовлене з пластику;
- розмір іграшки: 21.5х3х15.5 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 380 ₴

