
Музичне піаніно "Жирафік" (пісні, підсвічування, вірші, піаніно, в коробці) WToys 41096
541 ₴
384 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 41096
Пісні, казки, скоромовки та пальчикові ігри для всебічного розвитку малюка!
Розвиваючий ігровий центр у вигляді Жирафи створений для того, щоб допомогти розвинути моторику ручок, координацію рухів, логічне мислення, зорове та слухове сприйняття малюків. Тому Жирафа підготувала веселі пісні, цікаві казки, захоплюючі скоромовки, пальчикові ігри та міні піаніно для маленьких творчих особистостей. А коліщатка на ніжках тварини розширюють можливості для ігор, адже Жирафа може бути і каталкою, разом з якою малюк весело проводить час на вулиці та вдома!
Особливості:
- розмір: 19,5 х 9 х 18;
- іграшка виконана у вигляді вражаючого жирафа;
- іграшка має озвучку українською мовою;
- іграшка інтерактивна: під час роботи вона підсвічується та реагує на натискання на кнопки аудіоефектами;
- піаніно програє окремі ноти та мелодії;
- грива жирафа має пальчикові ігри з намистинами;
- веселі пісні, цікаві казки, захоплюючі скоромовки;
- іграшка працює від 3 батарейок типу "АА" (не включені до набору).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 384 ₴



