
Трансформер робот X Buddies (розбирається на 6 фігурок, у коробці) XYW 137-4
1 164 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: XYW 137-4
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Який хлопчик не любить роботів? Адже з цими потужними та розумними машинами можна придумати стільки цікавих ігор!
Такі цікаві та технологічні іграшки з безліччю рухомих елементів та футуристичним дизайном стануть відмінним вибором подарунка для кожного хлопчика. Іграшки виконані у вигляді потужних роботів, які можуть трансформуватися у фігурки тварин і назад за лічені секунди.
Особливості:
- робот трансформується у фігурки тварин;
- робот складається з шести фігурок тварин;
– багато рухомих елементів;
- яскрава кольорова гама;
- виконані з міцного та легкого пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 370 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 1 164 ₴

