
Інтерактивна іграшка My Fuzzy Friends Лабрадудель Моджі 18207-UKR-ENG
9 772,22 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 18207-UKR-ENG
Інтерактивна іграшка My Fuzzy Friends Лабрадудель Моджі – веселий друг для всієї родини.
Моджі - це веселе цуценя, реагує на голосові команди, дотик, що вміє грати, показує свої емоції та бажання!
Вміє виконувати 10 голосових команд, розуміє 2 мови: українську та англійську.
На екрані можна побачити настрій Моджі та його потреби - поїсти, пограти, попити тощо. у комплекті картки для взаємодії із цуценям. Скани картки, щоб навчати улюбленця, годувати, грати в ігри та піклуватися про нього.
Моджі вміє виконувати команди – сидіти, давати лапу, лежати, грати, просити, давати п'ять, співати, розмовляти тощо.
Фрази та імена, на які собака реагує, знаходяться в інструкції. всього понад 150 різних реакцій!
Живлення: 4 батареї типу LR14 (не входять в комплект).
Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FurReal Friends |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Коричневий |
| Мови | Англійська, Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 440 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 9 772,22 ₴








