
-28%
Трансформер IRON COMMANDER (рухливі елементи, аксесуари, у коробці) HD 66
1 217 ₴
877 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: HD 66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий цікавий і технологічний іграшковий трансформер з безліччю рухомих елементів і футуристичним дизайном стане відмінним вибором подарунка для кожного хлопчика. /font>
Особливості:
- роботи трансформуються в різноманітний транспорт;
- до набору додана зброя для робота;
– багато рухомих елементів;
- яскрава кольорова гама;
- виконані з міцного та легкого пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Синій |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 877 ₴

