
Настільний аерохокей на ніжках (повітряний, від мережі) ZC 3005 А
2 681 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ZC 3005 А
Аерохокей – гра, яка популярна не лише серед дітей, він і у колах дорослих. Вона сприяє веселому проведенню часу, розвиває дрібну моторику у дітей, тренує реакцію, координацію рухів, а також вчить дитину приймати перемоги та поразки з гідністю.
Встановивши вдома повітряний аерохокей ZC 3005 A, ви забезпечите дитині відмінний відпочинок і захоплююче дозвілля для всієї родини. У цю гру можна буде грати удвох чи вчотирьох. Невелике ігрове поле не буде займати багато місця в кімнаті, його можна встановити на ніжках або використовувати як настільна гра.
Аерохокей є ігрове поле з безліччю отворів, які пропускають потоки повітря, створені вмонтованим в його корпус вентилятором. Ця функція сприяє легкій грі та швидкісному пересуванню шайби по полю.
Працює повітряний аерохокей ZC 3005 А від мережі 220V і складається з :
• Грайливого поля розміром 77х40 см;
• Шайби;
• Двох біт, що грають роль ключок;
• Мотор 220V;
• Блок живлення.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал плити ігрового поля | Пластик |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Аерохокей |
| Тип ігрового столу | Настільно-підлоговий |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 425 мм |
| Довжина упаковки | 850 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 214 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 2 681 ₴
