
Санки Bobslej Stratos з кермовим керуванням (двомісні, гальмо) 14010 Чорно-салатовий
3 665,55 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 14010
Унікальні двомісні дитячі санки , що виводять поняття катання з гірки на абсолютно новий рівень. Такі санки дозволять дитині відчути себе справжнім гонщиком, адже санки Stratos підійдуть не тільки для прямого нудного спуску з гірки, вони дадуть можливість дитині взяти керування у свої руки і відлетіти саме. туди, куди він захоче. Але навіть якщо напрямок буде задано не зовсім правильно, то його можна. легко підкоригувати за допомогою встановленого в санях гальма . Такий унікальний транспорт одразу сподобається дитині та змусить її забути про старі класичні санки, їздити на яких йому буде просто нудно. І дитина матиме рацію, адже їздити на санках Stratos не лише цікаво, а й безпечно. Уся конструкція виготовлена без використання металевих елементів. Більше ніяких небезпек, тільки м'який сніг та абсолютно безпечні санки таке можна лише мріяти.
Характеристики:
- Для дітей віком від 3 років;
- Санки оснащені кермом;
- Є гальмо з гумою;
- Немає металевих частин;
- Складається тяговий ремінь;
- Розміри: 98 х 56 х 23;
- Макс. навантаження: 90 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість місць | 2 |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Кермо, Гальма |
| Стан | Новий |
| Колір | Салатний |
| Розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 98 см |
| Ширина | 56 см |
- Ціна: 3 665,55 ₴




