
Машина-трансформер на радіокеруванні (світлові ефекти, USB-зарядка, акумулятор. 3,7V) 27-8KX
799 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 27-8KX
За допомогою пульта машинка дистанційно перетворюється на робота і навпаки. Управління функціями обох іграшок здійснюється також за рахунок пульта.
Машина вміє їздити на всі напрямки і дрифтувати на поворотах. Робот також пересувається на всі боки, здійснюючи повороти і обертаючись на одному місці по колу. Функціонування іграшки супроводжується світлозвуковими ефектами.
Машинка, що трансформується з робота, є зменшеною копією реально існуючого автомобіля, а перетворений робот нагадує персонажа відомого фільму Траснформери.
Працює іграшка від акумулятора, що перезаряджається 3,7V 250mAh.
Пульт управління функціонує від батарейок типу "АА" 2х1,5V (не входять до комплекту).
Комплектація:
- Робот-трансформер;
- Акумулятор;
- USB-заряджання;
- Пульт керування.
Розмір упаковки: 17, 5*15*20см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 147 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий сигнал | Да |
| Тип бездротового зв' язку | Радіоканал зв' язку |
| Колір корпусу | Синій |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
- Ціна: 799 ₴


