
Трансформер робот Бамблбі (трансформується в машину, висота 21см) D 587-1
457 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: D 587-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка для допитливого та кмітливого малюка - трансформер, герой популярного мультфільму, що перетворюється на машину на 15 дій!
Послідовність визначаєте саме ви!
Ідеально розвиває логічне мислення, моторику рук та фантазію.
Особливості :
- стильний дизайн у вигляді трансформера-героя з популярного мультфільму;
- висота 21см;
- перетворюється на круту машинку, має пластикові колеса;
- виготовлений із міцного первинного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 256 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
- Ціна: 457 ₴
