
Дитячий настільний аерохокей (поле 39-23см, 2 ручки, 2 шайби, на батарейці) 2570
1 102 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2570
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хокей повітряний – новинка серед дитячих ігор, це захоплююча гра для дітей та їх батьків. Одночасно в ній грають два учасники.
Повітряний хокей (а інакше називають аерохокей) його називають через поток повітря, який йде під час гри з вентилятора. Вентилятор працює від мережі (адаптер у комплекті). Саме потік повітря зменшує силу тертя шайби та збільшує швидкість. Така гра цікава, вона допомагає розвинути реакцію, координацію руху, уважність та моторику.
В комплект входить:
- 2 шайби;
- 2 біти;
Характеристики:
- Рекомендований вік – від 3 років.
- Розмір столу: 47-25,5-7,5см
- Розмір коробки: 42,5-26,5-8см
- поле 39-23см
- Матеріал – дерево
- працює від батарей
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний хокей |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 265 мм |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість учасників | 2 |
| Мінімальна кількість учасників | 2 чел. |
- Ціна: 1 102 ₴

